keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Szczeliwo aramidowe XP Arampak 12x12mm / kg

249,00 zł brutto

202.44 netto

Szczeliwo plecione (hybrydowe) ARAMPAK XP 310 wykonane jest z czystego ekspandowanego PTFE ze wzmocnieniem w narożach z przędzy wykonanej z ciągłych włókien aramidowych, impregnowane dyspersją PTFE. Cena Kup Teraz dotyczy 1 kg szczeliw tj. około 5,3 metra bieżącego szczeliwa.

Ilość

  • Wszystkie paczki są skrupulatnie przygotowywane i zabezpieczane, aby zapewnić ich dotarcie do naszych klientów w nienaruszonym stanie. Wszystkie paczki są skrupulatnie przygotowywane i zabezpieczane, aby zapewnić ich dotarcie do naszych klientów w nienaruszonym stanie.
  • Transport kurierem - towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD oraz InPost. Transport kurierem - towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD oraz InPost.
  • W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
  • Odbierz zamówione produkty w naszych salonach w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Grudziądzu i Włocławku. Odbierz zamówione produkty w naszych salonach w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Grudziądzu i Włocławku.

Szczeliwo plecione (hybrydowe) ARAMPAK XP 310 wykonane jest z czystego ekspandowanego PTFE ze wzmocnieniem w narożach z przędzy wykonanej z ciągłych włókien aramidowych, impregnowane dyspersją PTFE. Połączenie aramidu z ekspandowanym PTFE daje w efekcie wysoką wytrzymałość mechaniczną ale zachowuje cechy materiału miękkiego i elastycznego, o niskim współczynniku tarcia. Ponadto, jest to szczeliwo neutralne i sterylne, nie zanieczyszcza i nie barwi instalacji oraz mediów.

Szczeliwo plecione (hybrydowe) ARAMPAK XP 310 opracowane jest z myślą o użytkownikach takich branż jak przemysł spożywczy, papierniczy, farbiarski, chemiczny, farmaceutycznym (dopuszczone do kontaktu z żywnością) itp. do użycia w pompach tłokowych, mikserach i armaturach gdzie przepływają media gęste, lepkie czy w formie pulp. Odporność chemiczna zezwala na stosowanie w środowisku wody, olejów, paliw, rozpuszczalników, a także większości kwasów i zasad.

Szczeliwo znajdzie zastosowanie przy wykonywaniu uszczelnień mediów o silnym oddziaływaniu wysokoabrazyjnym (ściernym) w warunkach higienicznych oraz wszędzie tam gdzie niedopuszczalne jest ryzyko zabrudzenie instalacji lub medium roboczego (można go użyć tam, gdzie jakiekolwiek zanieczyszczenia uszczelnianego medium grafitem jest niedopuszczalne).

Dane techniczne

Gęstość
1,3 g/cm3
Skala pH
3-12 pH
Ciśnienie - pompy wirowe
30 bar
Prędkość wirowania
10 m/s
Ciśnienie - pompy tłokowe
200 ba
Prędkość w posuwie
3 m/s
Zakres temperatury pracy
od (-100°C) do +260°C
Rozmiar przekroju
12 x 12 mm
  Formy płatności i ceny

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 

Zamawiający ma możliwość dokonania płatności:
Gotówka - płatność gotówką w momencie odbioru osobistego w sklepie,
Przelew - przedpłata na rachunek bankowy Sklepu Internetowego:
 

KONTAKT SA ul. Chrobrego 31A 87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 

Pobranie - płatność dokonywana jest  gotówką w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku odcięcia zamówionej ilości towaru z rolki lub krążka,
Przelew elektroniczny - płatność on-line za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Karta płatnicza (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) - za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Przelew terminowy - możliwy po podpisaniu umowy współpracy,
- Sklep Internetowy może ustalić z Klientem inne, szczególne warunki i formy płatności.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 130zł (paleta)

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 140zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość);
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Szczeliwo aramidowe XP Arampak 12x12mm / kg

Szczeliwo plecione (hybrydowe) ARAMPAK XP 310 wykonane jest z czystego ekspandowanego PTFE ze wzmocnieniem w narożach z przędzy wykonanej z ciągłych włókien aramidowych, impregnowane dyspersją PTFE. Cena Kup Teraz dotyczy 1 kg szczeliw tj. około 5,3 metra bieżącego szczeliwa.

Napisz swoją opinię