keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Wąż do kontaktu z żywnością 20x3.5mm BARDUC 381

14,90 zł brutto

12.11 netto

Wąż PCV ssawno-tłoczny z przezroczystego PVC wzmocniony galwanizowaną stalową spiralą. Wykonany jest z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 1 metra bieżącego węża.

Ilość

  • Wszystkie paczki są skrupulatnie przygotowywane i zabezpieczane, aby zapewnić ich dotarcie do naszych klientów w nienaruszonym stanie. Wszystkie paczki są skrupulatnie przygotowywane i zabezpieczane, aby zapewnić ich dotarcie do naszych klientów w nienaruszonym stanie.
  • Transport kurierem - towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD oraz InPost. Transport kurierem - towary wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD oraz InPost.
  • W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
  • Odbierz zamówione produkty w naszych salonach w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Grudziądzu i Włocławku. Odbierz zamówione produkty w naszych salonach w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Grudziądzu i Włocławku.

Wąż PCV ssawno-tłoczny TR z przezroczystego PVC wzmocniony galwanizowaną stalową spiralą. Wykonany jest z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych zapachu i smaku a także szkodliwych substancji i nie pogarszających własności zdrowotnych i organoleptycznych produktów. Zakres temperatury pracy wynosi od (-20°C) do +70°C. Wąż PVC przeznaczony jest do przesyłu wody, płynów i substancji spożywczych o małej zawartości tłuszczu oraz alkoholu o stężeniu do 25%, nadaje się również do próżni. Wąż spożywczy jest elastyczny i niezwykle odporny na ścieranie. Przewód TR 10x3 znajduje swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Spełnia wymogi dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej tworzyw przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi (2002/72/CE) pod warunkiem, że produkty te nie zawierają tłuszczu.

Dane techniczne

Średnica
27 mm
Średnica wewnętrzna
20 mm
Nadciśnienie
5 bar
Podciśnienie
0,9 bar
Promień zagięcia
45 mm
Waga 1 metra bieżącego
ok. 0,32 kg
  Formy płatności i ceny

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 

Zamawiający ma możliwość dokonania płatności:
Gotówka - płatność gotówką w momencie odbioru osobistego w sklepie,
Przelew - przedpłata na rachunek bankowy Sklepu Internetowego:
 

KONTAKT SA ul. Chrobrego 31A 87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 

Pobranie - płatność dokonywana jest  gotówką w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku odcięcia zamówionej ilości towaru z rolki lub krążka,
Przelew elektroniczny - płatność on-line za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Karta płatnicza (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) - za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Przelew terminowy - możliwy po podpisaniu umowy współpracy,
- Sklep Internetowy może ustalić z Klientem inne, szczególne warunki i formy płatności.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 130zł (paleta)

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 140zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość);
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Wąż do kontaktu z żywnością 20x3.5mm BARDUC 381

Wąż PCV ssawno-tłoczny z przezroczystego PVC wzmocniony galwanizowaną stalową spiralą. Wykonany jest z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 1 metra bieżącego węża.

Napisz swoją opinię