keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4277 1500W

630,01 zł brutto

512.2 netto

Szlifierka kątowa DeWalt DWE4277 o średnicy tarczy 125mm sprawdzi się podczas szlifowania papierem ściernym, szlifowaniem szczotkami drucianymi oraz do przecinania ściernicowego.

Ilość

SZLIFIERKA KĄTOWA DeWALT DWE4277-QS
na tarcze o średnicy 125mm

Szlifierka kątowa DeWalt DWE4277 o średnicy tarczy 125mm sprawdzi się podczas szlifowania papierem ściernym, szlifowaniem szczotkami drucianymi oraz do przecinania ściernicowego. Stosując osłonę ręki (osprzęt dodatkowy) można stosować elektronarzędzie do szczotkowania i do szlifowania elastycznymi talerzami szlifierskimi. Duża moc sprawia, że jest narzędziem uniwersalnym, odpowiednim do wielu zastosowań i przydatnym w wielu branżach. Przy wykorzystaniu odpowiedniego osprzętu szlifierki można stosować ją do cięcia rur stalowych i profili, usuwania spawów oraz nierówności z krawędzi i kształtek. Możliwe jest także usuwanie farby i rdzy z poręczy i schodów, a także cięcie muru, kamienia lub płytek.

Szlifierka kątowa DeWalt DWE4277 to trwała i niezawodna szlifierka kątowa. Podczas projektowania urządzenia zadbano o wzorowy standard bezpieczeństwa. Szlifierka wyposażona jest w zabezpieczenie przed ponownym rozruchem w przypadku chwilowego zaniku prądu. Wytrzymały silnik nowej generacji odporny na przeciążenia. Duża moc silnika i jego zabezpieczenie przed pyłem i zatarciem pozwala na ciężką pracę w każdych warunkach. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przeciążeniem co zapobiega przegrzewaniu się szlifierki - system zabezpieczający wyłącza szlifierkę do czasu ochłodzenia się silnika. Ponadto zastosowanie samoodłączających się szczotek, które chronią uzwojenie stojana przed uszkodzeniem pod koniec użytkowania szczotki, zwiększyło trwałość silnika. Budowa ramienia szczotki składa się z jednego elementu, co uniemożliwia zawieszanie się szczotek w trudnych warunkach.

Kołnierz przeciwblokujący zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic. Nowa konstrukcja osłony pozwala na jej mocowanie, ustawianie i demontowanie bez użycia narzędzi, co zwiększa elastyczność eksploatacyjną. Umieszczony z boku przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony przed niepożądanymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy. Urządzenie jest lekkie i wyposażone w płaską głowice przekładni. Dodatkowo niewielki obwód i długość korpusu gwarantują wysoki komfort pracy w miejscach trudno dostępnych lub pracy w niewygodnej pozycji dla operatora np. nad głową - również jedną ręką. Szlifierka ma możliwość przykręcenia uchwytu bocznego z prawej lub lewej strony.  Numer katalogowy DWE4277-QS.

Wyposażenie

 • Beznarzędziowa osłona
 • Wielopozycyjna boczna rękojeść antywibracyjna
 • Wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic klucz
 • Opakowanie kartonowe
 • Instrukcja i gwarancja
DeWALT

Dane techniczne

Napięcie
230V AC
Moc
1500 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia
10500 obr/min
Średnica tarczy
125 mm
Gwint wrzeciona
M14
Numer katalogowy
DWE4277-QS
Waga
2,6 kg
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 600 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Szlifierka kątowa 125mm DeWalt DWE4277 1500W

Szlifierka kątowa DeWalt DWE4277 o średnicy tarczy 125mm sprawdzi się podczas szlifowania papierem ściernym, szlifowaniem szczotkami drucianymi oraz do przecinania ściernicowego.

Napisz swoją opinię