keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Koronka diamentowa HiKOKI 8mm

29,00 zł brutto

23.58 netto

KORONKA DIAMENTOWA HIKOKI
o średnicy 8mm

Specjalistyczna koronka diamentowa HIKOKI przeznaczona do wiercenia otworów w kaflach, w tym kaflach o 5 klasie twardości. Koronka diamentowa stanowi prawdziwy skok w jakości pracy w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych. Koronka do gresu HIKOKI jest najbardziej efektywnym narzędziem do wiercenia szerokiej gamy dostępnych na rynku twardych kafli. Koronka przeznaczona jest do pracy "na mokro".

Korpus koronki został wykonany z wytrzymałej stali. Drobny nasyp diamentowy zapewnia bardzo wysoką żywotność koronki i wysoką jakość wykonania otworu. Powierzchnia diamentowa została nałożona w nowym procesie lutowania, który zapewnia większą odporność na zniszczenie w skutek niewłaściwego obchodzenia się z koronką. Duża przestrzeń z boku koronki ułatwia usuwanie wydrążonych rdzeni. Koronka wyposażona została w spiralny rowek na bocznej powierzchni głowicy oraz segmentowaną krawędź, dzięki którym przekazywana jest woda do otworu. W trakcie pracy ścianki boczne pomagają utrzymać rdzeń. Dzięki temu koronka się nie ześlizguje a otwór jest precyzyjny. Koronka jest niewrażliwa na zmianę warunków wiercenia. Może być używana z narzędziami bateryjnymi. Numer katalogowy 780704.

HIKOKI

Dane techniczne

Średnica koronki
8 mm
Średnica chwytu
10 mm
Maksymalna prędkość obrotowa
1800 min-1
Numer katalogowy
780704
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 500 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Koronka diamentowa HiKOKI 8mm

Koronka diamentowa do do wiercenia otworów w kaflach, w tym kaflach o 5 klasie twardości.

Napisz swoją opinię