keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Koronka diamentowa 35mm M14 CARAT

85,01 zł brutto

69.11 netto

Koronka diamentowa HITACHI CARAT przeznaczona jest do pracy na sucho z bardzo twardymi materiałami wykończeniowymi takimi jak gres i gres polerowany (porcellanato) czy kamionka szlachetna.

Ilość

KORONKA DIAMENTOWA CARAT
o średnicy 35mm

Koronka diamentowa HIKOKI CARAT przeznaczona jest do pracy na sucho z bardzo twardymi materiałami wykończeniowymi takimi jak gres i gres polerowany (porcellanato) czy kamionka szlachetna. Zapewnia bardzo wysoką wydajność wiercenia nawet w najtwardszych materiałach. Przeznaczona jest do pracy z wysokimi obrotami, chwyt narzędziowy w postaci gwintu M14. Numer katalogowy EHS0350706.

Korpus koronek został wykonany z wytrzymałej stali. Nasyp diamentowy na wywiniętym brzegu głowicy ułatwia start oraz zapobiega efektowi myszkowania po materiale. W trakcie pracy ścianki opierają się na rdzeniu powstającym w trakcie wiercenia. Koronka nie pęka jeśli w trakcie wiercenia nie jest ustawiona dokładnie w osi. Dzięki dużemu otworowi na boku korony łatwo jest usuwać rdzenie po wierceniu (od średnicy koronki wynoszącej 20 mm). Koronka do średnicy 20mm posiada wosk dla właściwego nawilżenia podczas pracy. Nowy sposób lutowania powierzchni diamentowej pozwala koronce lepiej znosić trudne warunki pracy. Niewrażliwe na zmianę warunków wiercenia. Niewrażliwe na zmienną prędkość obrotową. Mogą być używane z narzędziami bateryjnymi.

Dlaczego firma Carat? Otóż Carat znany jest na świecie przede wszystkim z dwóch rzeczy: ekstremalnej dbałości o jakość swoich produktów. Kontrola jakości dotyczy każdej pojedynczej pozycji asortymentu oraz stosowanie najlepszych jakościowo ziaren diamentowych produkcji General Electric. Koronka polecana dla przy profesjonalnych zastosowaniach.

Dane techniczne

Średnica koronki
35 mm
Średnica chwytu
M14, gwint wewnętrzny na szlifierkę kątową
Maksymalna prędkość obrotowa
10000 obr./min
Numer katalogowy
EHS0350706
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 500 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Koronka diamentowa 35mm M14 CARAT

Koronka diamentowa HITACHI CARAT przeznaczona jest do pracy na sucho z bardzo twardymi materiałami wykończeniowymi takimi jak gres i gres polerowany (porcellanato) czy kamionka szlachetna.

Napisz swoją opinię