keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Poliamid 6-G.S.O pręt zielony 50mm / KG

95,01 zł brutto

77.24 netto

Poliamid PA6-G.S.O. wykonany jest metodą odlewania z dodatkiem oleju mineralnego. Był to pierwszy samosmarowny poliamid, w skład którego wchodzi olej mineralny. 

Cena dotyczy 1 kilograma tworzywa. Waga metrowego pręta wynosi w przybliżeniu 2.65 kg.

Ilosc

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

POLIAMID PA6-G.S.O.
pręt o średnicy 50mm, cena za 1kg
wykonany metodą odlewania z dodatkiem
oleju mineralnego, kolor zielony

Poliamid PA6-G.S.O. wykonany jest metodą odlewania z dodatkiem oleju mineralnego. Był to pierwszy samosmarowny poliamid, w skład którego wchodzi olej mineralny. Dodatek substancji smarującej wpłynął na ponad pięciokrotne wydłużenie pracy części mechanicznych wykonanych z poliamidu PA6-G.S.O. w porównaniu do materiału naturalnego. W tworzywie tym zastosowano zielony barwnik, przez co materiał jest bardzo dobrze rozpoznawalny. Istotą tego odlewu jest zawarty w całej objętości dodatek samosmarowny, który powoduje obniżenie współczynnika tarcia do 0,14. Olej wypełnia całą objętość tworzywa, nie wysycha, nie wysącza się i nie wymaga uzupełniania. Substancje smarujące umożliwiają stosowanie poliamidu 6-G.S.O. w elementach przekładni mechanicznych, urządzeniach ślizgowych, łożyskach, prowadnicach oraz kołach łańcuchowych. Występuje w kolorze zielonym.

Cena dotyczy 1 kilograma tworzywa. Waga 1 metra pręta w przybliżeniu wynosi 2,65 kg.

Standardowa długość pręta poliamidowego to 500mm lub 1000mm. Istnieje możliwość zakupu pręta o dowolnej długości (max 1000mm) po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.

Dane techniczne

Temperatura
120°C
Chłonność wody
0,5-1,0%
Średnica
50 mm
Maksymalna temperatura chwilowa
150°C
Gęstość
1,13 g/cm3
Absorpcja wody do nasycenia
4%
Współczynnik tarcia- całkowite
do 0,14
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 600 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Poliamid 6-G.S.O pręt zielony 50mm / KG

Poliamid PA6-G.S.O. wykonany jest metodą odlewania z dodatkiem oleju mineralnego. Był to pierwszy samosmarowny poliamid, w skład którego wchodzi olej mineralny. 

Cena dotyczy 1 kilograma tworzywa. Waga metrowego pręta wynosi w przybliżeniu 2.65 kg.

Napisz swoją opinię