keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Wąż wentylacyjny 2PU-PUR, śr.140mm*0.4mm

49,00 zł brutto

39.84 netto

Wąż spiralny odciągowy antystatyczny 2PU-PUR przeznaczony jest do odprowadzania gazów, oparów różnych substancji chemicznych, olejów, benzyn, pyłów, dymów, trocin, materiałów sypkich czy też elementów o dużym współczynniku ścierania w strefach zagrożenia wybuchem. Cena dotyczy 1 metra bieżącego węża.

Ilość

WĄŻ WENTYLACYJNY 2PU-PUR
antystatyczny wąż poliuretanowy
o średnicy wewnętrznej 140mm

Wąż spiralny odciągowy antystatyczny 2PU-PUR przeznaczony jest do odprowadzania gazów, oparów różnych substancji chemicznych, olejów, benzyn, pyłów, dymów, trocin, materiałów sypkich czy też elementów o dużym współczynniku ścierania w strefach zagrożenia wybuchem. Wąż wentylacyjny charakteryzuje się dużą elastycznością oraz lekkością, pracuje najczęściej jako wąż ssawny (w warunkach podciśnienia), ale może być również wykorzystywany jako tłoczny (przy nadciśnieniu) do nadmuchu np. powietrza. Ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozrywanie. Stosowany jest w rolnictwie i przemyśle w różnych gałęziach: drzewnej, budowlanej, metalowej, spożywczej.

Wąż wentylacyjny spiralny odciągowy 2PU-PUR to antystatyczny, lekki wąż wykonany z poliuretanu estrowego premium (Pre-PUR), ze wzmocnieniem z drutu ze stali sprężynowej umieszczonej w jego ściance. Ścianka węża jest trwale antystatyczna - zgodna z ISO 8031 rezystancja powierzchniowa <10⁹ Ω. Wąż jest odporny na promienie UV i ozon oraz jest szczelny dla gazów i cieczy. Jest zgodny z normą ATEX 2014/34/EU (1999/92/EC) i niemiecką normą TRGS 727: odpylanie palnych pyłów (strefa 22 wewnątrz), przesył niepalnych cieczy, do zastosowania w strefie 1 i 2 (gazy). Spełnia wymogi bezpieczeństwa branżowego towarzystwa ubezpieczeniowego przemysłu drzewnego Holz-BG. Jest trudno zapalny wg UL94-HB. Dostosowany do przepisów dyrektywy RoHS.

Lista zastosowań węża 2PU-PUR: urządzenia odciągowe, urządzenia odpylające, urządzenia filtrujące, odciągi mgły olejowej: stacjonarne, mobilne. Przemysł chemiczny: odciągi oparów chemicznych, węże wahadła gazowego przy ramionach za i wyładunkowych, wyciągi oparów farbiarskich, wyciąg mgły z rozpylonych farb. Odciągi lub przesył w strefach zagrożenia wybuchem, węże odprowadzające ładunki elektrostatyczne, węże antystatyczne, węże elektrycznie przewodzące. Obory i stajnie: wentylacja. Wyciąg pyłów drzewnych (DIN4102-B1): pył drzewny, wióry drzewne, przemysł drzewny, produkcja mebli, tartaki. Odciągi pyłu drzewnego (DIN4102-B1): piły do płyt, piły, maszyny do obróbki drewna, maszyny do obróbki obrzeży, szlifierki parkietowe. Odciągi pyłu drzewnego (DIN4102-B1): maszyny CNC, centra obróbcze CNC (zwłaszcza dla centrów szybkoobrotowych). Autobusy, pojazdy użytkowe, przyczepy kempingowe, samochody kempingowe, łodzie, statki, jachty: wentylacja, ogrzewanie. Przemysł pomieszczeń czystych: wentylacja pomieszczeń czystych, maszyny do produkcji..

 

Dane techniczne

Średnica
140 mm
Średnica zewnętrzna
148 mm
Grubość ścianki
0,4 mm
Nadciśnienie
0,17 bar
Podciśnienie
0,05 bar
Promień zagięcia
78 mm
  Formy płatności i ceny

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 

Zamawiający ma możliwość dokonania płatności:
Gotówka - płatność gotówką w momencie odbioru osobistego w sklepie,
Przelew - przedpłata na rachunek bankowy Sklepu Internetowego:
 

KONTAKT SA ul. Chrobrego 31A 87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 

Pobranie - płatność dokonywana jest  gotówką w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku odcięcia zamówionej ilości towaru z rolki lub krążka,
Przelew elektroniczny - płatność on-line za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Karta płatnicza (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) - za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań,
Przelew terminowy - możliwy po podpisaniu umowy współpracy,
- Sklep Internetowy może ustalić z Klientem inne, szczególne warunki i formy płatności.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 130zł (paleta)

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 140zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość);
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Wąż wentylacyjny 2PU-PUR, śr.140mm*0.4mm

Wąż spiralny odciągowy antystatyczny 2PU-PUR przeznaczony jest do odprowadzania gazów, oparów różnych substancji chemicznych, olejów, benzyn, pyłów, dymów, trocin, materiałów sypkich czy też elementów o dużym współczynniku ścierania w strefach zagrożenia wybuchem. Cena dotyczy 1 metra bieżącego węża.

Napisz swoją opinię