keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Szczeliwo termoizolacyjne Ceramtex 10x10mm / kg

65,01 zł brutto

52.85 netto

Szczeliwo termoizolacyjne Ceramtex plecione jest z przędzy ceramicznej z rdzeniem z przędzy szklanej, zbrojone drucikiem inconelowym. Cena dotyczy 1 kilograma szczeliwa tj. około 12 metrów bieżących szczeliwa.

Ilość

Szczeliwo termoizolacyjne Ceramtex jest szczeliwem spoczynkowym splatanym na wskroś z przędzy glinokrzemianowej (ceramicznej), zbrojonej drucikiem inconelowym. Szczeliwo charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na wysoką temperaturę i jej nagłe zmiany. Zawartość inconelu poprawia wytrzymałość mechaniczną szczeliwa w wysokich temperaturach. Szczeliwo charakteryzuje się całkowitą niepalnością, dobrą ściśliwością oraz doskonałą termoizolacyjnością. Niska przewodność cieplna i jednorodna gęstość pozwala na zastosowanie jej do izolacji termicznej i uszczelnienia instalacji wysokotemperaturowych.
Szczeliwo Ceramtex przeznaczone jest między innymi do uszczelniania oleju, smaru, roztworów soli, kwasów i zasad z wyjątkiem stężonych. Znajdzie zastosowanie między innymi w przemyśle szklarskimi, metalurgicznym, urządzeniach elektrycznych, instalacjach gorących spalin i gazów, piecach, kotłach, suszarkach, młynach węglowych. Jest ono idealnym uszczelnieniem spoczynkowym pieców, klap, włazów, otworów wyczystkowych i dylatacyjnych.
 

Cena dotyczy 1 kilograma szczeliwa tj. około 12 metrów bieżących szczeliwa.
Standardowe opakowanie to szpule o masie 2 lub 5 kg.

Rozmiar 10 x 10mm
Maksymalna temperatura pracy ciągłej 1000°C
Maksymalna temperatura chwilowa 1260°C
Minimalna temperatura pracy -200°C
Przewodność cieplna 0,13 W/m*K
Wilgotność maksymalna 0,2%
Skurcz temperaturowy maks. 3%
Strata przy prażeniu 14%
Wzmocnienie Inconel

 

Dane techniczne

Strata przy prażeniu
14%
Skurcz termiczny
max 3%
Wilgotność (maks.)
0,2%
Wzmocnienie
drut ze stali SS 304
Rozmiar przekroju
10 x 10 mm
Zakres temperatury pracy
od (-200°C) do +1000°C
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 500 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Szczeliwo termoizolacyjne Ceramtex 10x10mm / kg

Szczeliwo termoizolacyjne Ceramtex plecione jest z przędzy ceramicznej z rdzeniem z przędzy szklanej, zbrojone drucikiem inconelowym. Cena dotyczy 1 kilograma szczeliwa tj. około 12 metrów bieżących szczeliwa.

Napisz swoją opinię