keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Szczeliwo plecione PTFE z aramidem XG 10x10mm / kg

275,00 zł brutto

223.58 netto

Szczeliwo hybrydowe Arampak XG 340 wykonane jest z przędzy aramidowej dodatkowo przeplatanej grafitowanym PTFE. Arampak XG ma charakterystyczny splot zebra-narożnikowy, który wzmacnia szczeliwo zarówno wzdłuż jak i w poprzek osi sznura. Ponadto, impregnacja PTFE uszczelnia przestrzenie między włóknami, redukuje tarcie i poprawia właściwości ślizgowe.


Wzmocnienia aramidem chronią uszczelnienie przed szybkim zużyciem w strefie poddanej silnemu wpływowi medium zarówno w pompach tłokowych jak i wirowych. Natomiast, przędza PTFE nadaje elastyczności, jednocześnie zmniejszając tarcie i poprawiając odprowadzanie ciepła. Szczeliwo ma wysoką odporność chemiczną, która pozwala używać szczeliwo Aram XG do wody, olejów, paliw, rozpuszczalników, a także do średnio mocnych kwasów i zasad.

Hybrydowe szczeliwo Arampak XG 340 przeznaczone są do pomp tłokowych, ze względu na wzmocnione naroża, jak również do pomp wirowych ze względu na splot zebra. Aramid szczególnie zalecany jest na pierścienie zamykające w zestawach pakunków do mediów o silnym oddziaływaniu dynamicznym lub mocno zanieczyszczonych cząstkami stałymi, jak: systemy drenażu, przepompownie ścieków i hydrotransport.

Szczeliwo XG może być stosowane zamiennie ze sznurami serii Arampak ZG, AG, XP oraz ze szczeliwem z czystego aramidu AP 300.

Cena dotyczy 1 kilograma szczeliwa tj. około 6,9 metra bieżącego szczeliwa. Standardowe opakowanie to szpula o masie 5 kg tj. 34 metry bieżące szczeliwa.

Dane techniczne

Rozmiar przekroju
10 x 10 mm
Zakres temperatury pracy
od (-100°C) do +260°C
Ciśnienie - pompy wirowe
30 bar
Prędkość - pompy wirowe
20 m/s
Ciśnienie - pompy tłokowe
600 bar
Prędkość - pompy tłokowe
4 m/s
Ciśnienie - zawory
200 bar
Prędkość - zawory
2 m/s
Skala pH
3 - 12
Gęstość
1,4 g/cm3
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 500 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

Szczeliwo plecione PTFE z aramidem XG 10x10mm / kg

Szczeliwo hybrydowe Arampak XG 340 wykonane jest z przędzy aramidowej dodatkowo przeplatanej grafitowanym PTFE.

Napisz swoją opinię