O FIRMIE I MISJA FIRMY


_logo_kontakt.pngCentrum Zaopatrzenia Technicznego Kontakt zostało utworzone w 1991 roku, po przekształceniu w spółkę akcyjną w 1997 roku działa pod nazwą Kontakt S.A. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 31a. Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000077195 prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy. Kapitał zakładowy 800.000 PLN. Numer konta bankowego Fortis Bank Polska S.A. 89 1600 1345 0004 1201 9500 0001


Centrum Zaopatrzenia Technicznego Kontakt to firma specjalizująca się w branży zaopatrzenia technicznego produkcji. Działalność firmy opieramy na 27 letnim doświadczeniu w doradztwie technicznym i zapewnianiu naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów. Czyni to nas wiarygodnym partnerem, mogącym elastycznie i w sposób kompetentny sprostać potrzebom naszych odbiorców w zakresie zaopatrzenia technicznego. Naszym priorytetem jest profesjonalizm i doświadczenie przy rozpoznaniu potrzeb oraz niezawodność i terminowość przy realizacji dostaw. Naszymi klientami są  firmy z różnych branż, w szczególności: maszynowej, konstrukcyjnej, budowlanej, toczniowej, motoryzacyjnej, transportowej jak i pojedynczy rzemieślnicy.

Na naszą ofertę składają się artykuły od około 100 dostawców co daje nam możliwość zaoferowania Państwu ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych. Są to produkty producentów polskich i zagranicznych między innymi: Bosch, Hitachi, DeWalt, Stanley, Tesa, Motip, Dedra, Proma, Pramac, Gambit, Gamrat, Stomil, Fagumit, Optibelt, Victus, Oleo-Mac, Variant.  Wśród nich są takie produkty jak tworzywa konstrukcyjne, wyroby gumowe, łożyska toczne, osprzęt pneumatyczny, pasy zębate, elektronarzędzia i narzędzia ręczne, smary i kleje, chemie techniczną, wyposażenie warsztatu czy artykuły BHP. Towar można odebrać osobiście w Toruniu, Gdańsku, Gdyni, Grudziądzu i Włocławku.


onas,zdjecie,budynku.jpg