Kołek rozporowy 12x120/125 KLIMAS KPR-FAST-12120K
1.22 netto
Kołek ramowy Klimas Wkręt-met "KPR-FAST" z wkrętem z łbem sześciokątnym podkładkowym i gniazdem TX.
Rabaty ilościowe
Ilosc Cena Oszczędzasz
Ilosc
KOŁEK RAMOWY 12x120mm
WKRĘT-MET
wkręt z łbem sześciokątnym podkładkowym i gniazdem TX
wykonany zgodnie z aprobatą techniczną ETA-12/0272
Dane techniczne
Średnica i długość wkręta dw x Lw
8 x 125 mm
Średnica i długość koszulki dk x Lk
12 x 120 mm
Maksymalna długość użytkowa tfix
50 mm
Głębokość otworu
80 mm
Głębokość zakotwienia helf
70 mm
Typ gniazda
TX 40
Rozmiar klucza
SW-13
  Formy płatności i ceny:
KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A