keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

PVC płyta spieniona 5mm 1000x2000mm biała

94,10 zł brutto

76.5 netto

Płyta PVC (Polichlorek winylu) wykonana jest metodą wolnego spienienia, posiada regularną strukturę wewnętrzną o zamkniętych komórkach. Powierzchnia płyty jest twarda i gładka, bez porów, kolorystycznie jednorodna, z wykończeniem na mat. Cena dotyczy 1 sztuki płyty. Ze względów na wymiary prosimy o kontakt w sprawie kosztów transportu.

Ilość

PŁYTA PCV (polichlorek winylu)
spieniona w kolorze naturalnym
o grubości 5mm, arkusz 1000x2000mm

Płyta PCV (Polichlorek winylu) wykonana jest metodą wolnego spienienia, posiada regularną strukturę wewnętrzną o zamkniętych komórkach. Powierzchnia płyty jest twarda i gładka, bez porów, kolorystycznie jednorodna, z wykończeniem na mat. Płyta ze spienionego PCV jest w pełni syntetycznym tworzywem sztucznym. Wykazuje się niepalnością i znakomitą odpornością chemiczną. Płyta ze spienionego PCV jest odporna na działanie większości rozcieńczonych i stężonych kwasów, alkoholi, benzyny, olejów mineralnych oraz innych olejów i tłuszczów. Jest odporna na UV i wpływy atmosferyczne. Wykazuje się dużą wytrzymałością oraz sprężystością. Jest odporna na pęknięcia naprężeniowe. Jest lżejsza w porównaniu do płyty z twardego PCV.

Płyta wykonana z polichlorku winylu PCV jest materiałem termoplastycznym. Płyta może być spawana lub poddane obróbce bezwiórowej (termoformowanie). Do łączenia płyt PCV zaleca się stosowanie klejów na bazie polichlorku winylu lub poliuretanów. Płyta nadaje się również do obróbki metodą skrawania. Można je piłować, wykrawać za pomocą pił ręcznych, taśmowych i tarczowych, toczyć, frezować, wiercić, mocować śrubami, wkrętami, gwoździami oraz nitować.

Ze względu na swoje właściwości fizyko-techniczne płyta z PCV posiada liczne możliwości zastosowań zarówno w postaci produktu finalnego, jak i półproduktu. Znajdzie zastosowanie w budownictwie m.in. jako sufity podwieszane, dekoracje wewnętrzne, ścianki działowe, przegrody w pomieszczeniach wilgotnych, izolacje cieplne i akustyczne, wykładziny elewacyjne, panele drzwiowe. W przemyśle reklamowym do tworzenia szyldów, tablic reklamowych, napisów, dekoracje witryn sklepowych, stoisk wystawowych, konstrukcji przestrzennych, stojaków i prezenterów reklamowych, znaków drogowych, tablic informacyjnych. Można z niej tworzyć pojemniki, półki i blaty stołów, kanały osłonowe kabli i przewodów i wiele więcej.

Dane techniczne

Właściwości różne
Grubość 5 mm
Wymiary arkusza 1000 x 2000 mm
Gęstość maksymalna 0,60 g/cm3
Palność trudnozapalne
Obojętność fizjologiczna NIE
Chłonność wody zimnej 1,5 %
Klejenie, laminowanie włóknem szklanym tak
Lakierowanie, drukowanie tak
Formatowanie termiczne dobre
Właściwości mechaniczne
Wytrzymałość na rozciąganie, min. 10 MPa
Wydłużenie względne przy zerwaniu, min. 10 %
Moduł sprężystość przy rozciąganiu, min. 600 MPa
Twardość, min. 38 oSh D
Naprężenie zginające przy obciążeniu maksymalnym, min. 17 MPa
Udarność z karbem wg Charpy'ego, min. 1,0 kJ/m2
Właściwości termiczne
Temperatura mięknięcia wg Vicata, min. 73
Współczynnik liniowej rozszerzalności cieplnej, max. 80 - 10-6°C-i
Współczynnik przewodzenia ciepła, max. 0,07 W/m-K
Ze względu na występujące duże zależności podanych parametrów od wpływu otoczenia oraz obróbki, wymienione wartości należy traktować jako wytyczne.

Dane techniczne

Wymiary arkusza
1000 x 2000 mm
Grubość
5 mm
  Formy płatności i ceny:

 

Ceny podawane w sklepie internetowym KONTAKT SA są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 

 

 • Płatność za pobraniem - płatność jest dokonywana w momencie dostarczenia towaru przez kuriera. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży z formą płatności "za pobraniem" w przypadku realizacji zamówienia na zlecenie.
   

 • Płatność przelewem na konto - płatność za zamówienie dokonywana jest bezpośrednio na numer rachunku bankowego. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sprzedającego. Dane do płatności przelewem:

 

KONTAKT S.A.
ul. Chrobrego 31A
87-100 Toruń

Numer konta dla wpłat w walucie PLN:
BNP Paribas Bank Polska
89 1600 1345 0004 1201 9500 0001

Numer konta dla wpłat w walucie EUR:
BNP Paribas Bank Polska
IBAN: PL 34 1600 1345 0004 1201 9500 0021
KOD SWIFT: PPABPLPK

 
 
 • Płatność w systemie Przelewy24 - płatność on-line za pośrednictwem serwisu Pprzelewy24 - wybierając tę metodę, Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z tej formy płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu Przelewy24 o dokonaniu wpłaty.
   

 • Płatność w systemie PayPal - płatność on-line za pośrednictwem serwisu PayPal, wybierając tę metodę, Kupujący obciążany jest dodatkowym kosztem w wysokości 3.00 % wartości całego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu informacji z serwisu PayPal o dokonaniu wpłaty.
    

 • Płatność przelewem terminowym - możliwa jest po podpisaniu umowy współpracy.

   
  Warunki dostaw towarów

 

Zamawiający w procesie zamawiania może wybrać następujące formy dostawy zamówionego towaru:
 
 
SPOSÓB DOSTAWY FORMA PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty*

gotówka

0zł

Firma spedycyjna**

przedpłata

do 30kg - 15zł
do 50kg - 30zł
do 300kg - 150zł (paleta)
do 25kg - Paczkomat, gabaryt C

Firma spedycyjna**

pobranie

do 30kg - 20zł
do 50kg - 40zł
do 300kg - 180zł (paleta)

Poczta Polska***

przedpłata

do 1kg - 12zł
do 2kg - 14zl

Firma spedycyjna -
przesyłka zagraniczna ****
przedpłata do 50kg -
Wysyłka promocyjna za 0 przedpłata Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 250 zł brutto do Paczkomatu lub firmą spedycyjną od 500 zł brutto po przedpłacie na konto. Maksymalny rozmiar paczki: Paczkomat to gabaryt C i waga do 25 kg, firma spedycyjna to do 30 kg, paczka standard**.
 
  * - odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem firmy;
** - wymiar gabarytowy nie może przekroczyć  80*50*50cm lub 120*40*40 (długość*szerokość*wysokość), dla Paczkomat gabaryt C 41 x 38 x 64 cm, do 25kg;
*** - za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 100zł oraz nie charakteryzują się dużymi gabarytami;
**** - koszt uzależniony od miejsca dostarczenia paczki w danym kraju.

Produkty z tej kategorii

Reviews

Napisz swoją opinię

PVC płyta spieniona 5mm 1000x2000mm biała

Płyta PVC (Polichlorek winylu) wykonana jest metodą wolnego spienienia, posiada regularną strukturę wewnętrzną o zamkniętych komórkach. Powierzchnia płyty jest twarda i gładka, bez porów, kolorystycznie jednorodna, z wykończeniem na mat. Cena dotyczy 1 sztuki płyty. Ze względów na wymiary prosimy o kontakt w sprawie kosztów transportu.

Napisz swoją opinię